Budu

31. ledna 2010 v 0:47 | Krista |  Deníček
a nevzdám se!!


Dala jsem se na vojnu a tak budu bojovat a bojuji. Ono, není to jenom vojna taková, že jsem odjela daleko od svých blízkých do nového prostředí. A proto, že jsem v novém prostředí.

Ale občas se vyskytnou i problémy tam, kde by jste je holt nečekalli a hlavně v zemi, která je vám tolik blízká, lidé blízcí a zároveň jste natolik daleko, aby jste mohli cokoliv řešit. Ano, existuje moderní doba, ale co naplat, když vlastně ani správně nevíte, že se něco děje....Složité?

No, občas to tak je. Ale já se nevzdám, stojím si za vším svým rozhodnutím....a nerozmyslím si jej. A kdo mne zná tak ví, že když se pro něco rozhodnu, tak to dokážu. A taky ví, že když se mě budete ptát o čem teď píšu, tak vám to nepovím, pokud jsem vám to nepověděla dříve.....na vše je čas a vlastně....

Prostě vzkaz do světa zní: VÍM CO CHCI, KOHO CHCI, PROČ DĚLÁM CO DĚLÁM, PROČ JSEM SE TAK ROZHODLA. PRO CO JSEM SE ROZHODLA, PRO KOHO JSEM SE ROZHODLA A PROČ ZROVNA TEĎ A NE JINDY! A TO, ŽE SI ZA TÍM BUDU PEVNĚ STÁT I TĚCH 3000 km., CO TEĎ JSEM!!

Dobrou noc.

PS: Není třeba si má milá rodinu lámat hlavu. Jsem zcela zdravá, živá a v pořádku. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 31. ledna 2010 v 0:56 | Reagovat

taky dobrou... zdědil jsem pár zbraní, vezmeš mne do boje sebou?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama