20. týden

26. května 2010 v 13:49 | Krista |  Deníček
Poslední....čas letí jak voda. Neuvěřitelně rychle. Sníh zmizel, jezera roztála, stromy se zazelenaly, slunce vykouklo, nos jsem si spálila, polárni noc skončila a začal boj s polárním dnem....

A jóóó, mohla bych Vám vysvětlit, proč najednou dávám za každý den jednu fotku a počítám dny...No, našla jsem to u jedné známé neznámé skautské blogařky...a líbil se mi ten nápad. A tak jsem si řekla, že Eduardek je plný fotek, tak bych se o nějaké mohla podělit, zdokumentovat ostatní dny takto a bude to jednou pěkné album. A je to...člověk hned nemusí složitě výmýšlet, co by sem napsal a řekl. Když vlastně občas žijeme v tom denním stereotypu :-) - vyčistit zuby, najíst se, uklidit, vyprat, učit se, nakoupit, pozdravit milé na skypu....a pak už je noc a jde se do postýlky. :-) Fotečky budou lepší. :-) I jednoduššeji se mi to tu hezky doplní. Tak vyčkejte prosím času....a všechno jednou bude. :-) I já mezi vámi ve své vlasti!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hapla Hapla | 2. června 2010 v 21:51 | Reagovat

Áááá, máš pravdu, čas letí...ten semestr sotva začal a už je zkouškové :-/ Žížo, užívej dní ve Finsku, jak jen to jde! :-) A někdy si zase ponapíšeme... :-)

Mimochodem, zjistila jsem, že i moje škola má erasmáckou smlouvu s Kuopiem, tak si říkám, že kdyby mě nechtěli pustit do Británie, vyrazila bych ven ve Tvých šlépějích :-)

Carpe diem! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama